Informatikos instituto mokslininkai dirba dirbtinio intelekto srityje, kuria naujus algoritmus ir metodus. II daugiausia dėmesio skiriama sudėtingų duomenų, tokių kaip vaizdai, signalai ir kiti kompleksiški duomenys, analizei. Instituto pristatomąjame vaizdo įraše Simonas Šaltenis, pristato DI algoritmus, kurie buvo pritaikyti elektromobilių energijos suvartojimui prognozuoti. Profesorius Aistis Raudys pristato savo taikomąsias DI veiklas su taikymais prognozuojant saulės energijos vertinimą, Linas Petkevičius pristato DI tyrimus su taikomomis medicininės KT vaizdų analizės uždaviniais. Informatikos institutas dirba dirbtinio intelekto srityje ir toliau savo tyrimais daug prisideda prie DI mokslinių tyrimų veiklos. Kviečiame prisijungti prie įvairių tyrimų projektų ir veiklų.